Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Drošības nedēļa Babītes vidusskolā

18.09.2017 09:28
Babītes vidusskolā no 18. septembra līdz 21. septembrim norisināsies Drošības nedēļa. Pasākumu kompleksa mērķis ir veicināt izglītojamo izpratnes un prasmju nostiprināšanu ar drošību saistītos jautājumos un situācijās.
Pirmo klašu izglītojamie iepazīsies ar Latvijas Valsts policijas tēlu Rūdi un atkārtos savas zināšanas par drošību uz ceļa, 2. un 4. klašu izglītojamie satiks A/s Latvijas Gāze tēlu Gāzēnu un uzzinās par drošību ar gāzi, 3. klašu izglītojamie iepazīs mācību aktivitāti “Ceļa skola”, bet 6.,7.kl. izglītojamie iemēģinās savus spēkus avārijas gadījumā izrāpties no auto mācību aktivitātē “Lielais apgāžamais stends”. Drošības nedēļas noslēgumā 8.kl. izglītojamiem tiks organizēts preventīvs pasākums “Valsts drošība”.
Pēdējais atjaunošanas datums: 18.09.2017 09:37
atpakaļ