Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

DROSMES PROGRAMMA, JEB MOT TURPINA DARBOTIES BABĪTES VIDUSSKOLĀ

15.02.2022 13:34

Apzinoties, cik svarīgi mūsdienās mazināt vardarbību jauniešu vidū, mazināt pakļaušanos dažādām atkarībām, izskaust apsmiešanu un atstumšanu, Babītes vidusskola aktīvi turpina darboties MOT programmā skolēniem.

Šajā mācību gadā paredzētas vēl vairākas MOT nodarbības, bet jau tagad Babītes vidusskolas MOT treneri atzīst, ka jūtami uzlabojusies izpratne par pozitīvo domāšanu, jaunieši kļuvuši atvērtāki, drosmīgāk pauž viedokli un iestājas par savām vērtībām.

MOT apmācības turpināsies vēl divus gadus, tāpēc šiem jauniešiem ir ļoti svarīgi apzināties savus sapņus, un kā saka MOT vēstnesis Intars Busulis: Mērķis pie Tevis nenāks, Tev ir jāiet pie viņa!.

TURPINĀSIM KOPĀ VEIDOT  ATVĒRTĀKU, DROŠĀKU UN ATBILDĪGĀKU SABIEDRĪBU, KAS IEKĻAUJ IKVIENU!

Pēdējais atjaunošanas datums: 15.02.2022 13:34
atpakaļ