Svētdiena, 2021. gada 17 . janvāris

Vārds diena: Dravis, Tenis

  • -A
  • A
  • +A

Ekoskolas aktivitātes 2020/2021.m.g.

EKOSKOLU RĪCĪBAS DIENAS 2020 – LABIE DARBI PLANĒTAI!

Ar saukli “Labie darbi planētai!” no 2. līdz 8. novembrim visā Latvijā norisinājās Ekoskolu Rīcības dienas 2020. Šajā nedēļā ap 37 000 bērni un jaunieši no vairāk kā 130 izglītības iestādēm pievērsa sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām, bioloģiskās daudzveidības izzušanai un aprites ekonomikas principu ieviešanai ikdienā. Savās aktivitātēs viņi apņēmās un izaicinājaa sabiedrību iesaistīties vides problēmu risināšanā. Kampaņa Latvijā notiek jau astoto gadu.  

Babītes vidusskolas ekopadome aicina pievienoties pudeļdejai un lietot daudzreizlietojamās ūdens pudeles!

6. klašu matemātikas mācību stunda ārpus skolas telpām

Septembrī 6.klases matemātikas stundās mācījās par proporcijām un mērogiem. Lai šo procesu padarītu interesantāku un jēgpilnu, tika organizēta pāru darbu SLĒPŅOŠANA.

Iepriekšējā stundā katrs pāris zīmēja saldumu atrašanas plānu, izmantojot improvizētus metra mērus – pedagoga pagatavotas auklas 1 m garumā un vienojās par slēpņa atrašanās vietu.

Āra nodarbībā izglītojamie pēc izlozes saņēma cita pāra veidoto plānu un devās meklēt noslēptos gardumus. Tā piektdienas pēdējā stunda bija ne tikai citāda, bet arī salda – visiem izdevās atrast noslēptos kārumus.

11. c klases ekonomikas mācību stunda ārpus skolas telpām

29. septembrī, 11.c klasei tika organizēta ekonomikas mācību stunda ārpus skolas telpām. Tās ietvaros izglītojamie apguva zināšanas par pensiju sistēmu. Sasniedzamais rezultāts bija izprast pensiju sistēmu, tās nozīmi katra cilvēka dzīvē.  Jaunieši diskutēja par kritērijiem (nodokļi, demogrāfija, dzīves ilgums, pensiju plāni u.c.), kuri ietekmē pensiju lielumu vecumdienās. 

6.a klases mācību stunda ārpus skolas telpām

16.septembrī, 6a klase kopā ar pedagogu Diānu Grīnvaldi Latvijas un pasaules vēstures mācību stundu pavadīja ārpus klases telpām, mācoties par laika fiksēšanu, telpas izpratni pagātnē un mūsdienās, kā arī par arābu un romiešu cipariem. 

1.d klase dodas iepazīt skolas apkārtni

0.septembrī 1. d klase dabaszinību stundā devās iepazīt skolas apkārtni. Izglītojamie apskatīja skolu no ārpuses un pēc logu izvietojuma mēģināja noteikt , kura ir viņu klase. Pa ceļam pētīja dabu un novēroja dažādas rudens pazīmes.

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.01.2021 09:11
atpakaļ