Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

EKOSKOLAS jaunieši viesojas Aizkraukles novada ģimnāzijā

09.05.2015 20:56

IMG_3598

2015. gada 30. aprīlī Babītes vidusskolas jaunieši no EKOSKOLAS padomes un direktores vietniece izglītības jomā Gita Sondore devās uz Aizkraukli, kur jaunieši, kas darbojas Aizkraukles novada ģimnāzijas AizEko organizācijā, organizēja pasākumu „Pirmais vilnis” visām skolām, kuras iesaistītas EKOSKOLAS projektā.

Sākumā kopā devāmies uz Pļaviņu HES, kur gida pavadībā aplūkojām to tuvāk gan no ārpuses, gan iekšpuses. Pēc aizraujošās un informatīvi bagātās ekskursijas Aizkraukles novada ģimnāzijā noritēja pasākuma atklāšanas ceremonija, pēc tās devāmies uz radošajām darbnīcām. Kad bijām aktīvi un radoši pastrādājuši, sadalījāmies komandās un devāmies traki azartiskās orientēšanās sacensībās „Atklāt ūdens raksturu” pa Aizkraukli, kuru noslēgumā pie Daugavas kopā dibinājām „Aqua amore” biedrību.

Neiztrūkstoši katras dalībskolas komanda bija parūpējusies par veselīgiem našķiem kopīgam piknikam ģimnāzijas iekšpagalmā, tā laikā aizsākās arī līksma ballīte, kurā par mūziku rūpējās Aizkraukles novada ģimnāzijas jauniešu dibinātā grupa.

Dzirdētais un redzētais mūs ļoti iedvesmoja turpmākajam darbam ceļā uz EKOSKOLAS karoga iegūšanu! Sakām lielu paldies Aizkraukles novada ģimnāzijai par uzņemšanu un ģimnāzijas organizācijas „AizEko” jauniešiem par lieliski izstrādāto pasākuma programmu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 15.05.2015 23:59
atpakaļ