Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Ekoskolu vasaras forums 2019

10.09.2019 11:56

2019./2020. m.g. Babītes vidusskolas – Ekoskolas gada tēma ir atkritumi. Par šo un citām tēmām no 14. līdz 18. augustam Vides izglītības fonds ar Limbažu novada domes atbalstu rīkoja devīto Ekoskolu vasaras forumu.

Pasākums notika Limbažu 3. vidusskolā un pulcēja vairāk nekā 200 dalībniekus no Ekoskolām visā Latvijā. Babītes vidusskolu pārstāvēja skolnieces: Samanta Rozenberga, Madara Auziņa, Annija Gaile un Madara Krieva, skolotāja Zina Jonušaite un sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Narubina.

Šī gada nodarbībās tika pārrunātas saiknes starp lauksaimniecības piesārņojumu un dabas izzušanu, dabas vērtībām, ko parāda dabas skaitīšana, kā arī visu, kas saistās ar klimata krīzi. Transporta, enerģijas, apģērbu un pārtikas patēriņa izmaiņas var būtiski palīdzēt pārejā uz ilgtspējīgu nākotni – to uzsvēra eksperti no Zaļās brīvības, Pasaules dabas fonda, Pilsēta cilvēkiem, Fashion Revolution Latvija, kā arī citām organizācijām. 

Pasākumu atbalstīja uzņēmumi Lucart un Purenn.

Pēdējais atjaunošanas datums: 10.09.2019 11:56
atpakaļ