Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Ekskursija uz Ventspils zinātnes centru VIZUM

11.11.2022 10:13

Š. g. 7. novembrī Babītes vidusskolas 5.d un 5.e klašu izglītojamie kopā ar pedagoģēm Z. Jonušaiti un K.Meijeri apmeklēja Ventspils zinātnes centru “VIZIUM”. Izglītojamie iesaistījās  darbnīcās: “Robotika”, “Datoranimācija” un “Digitālā māksla”, kurās izveidoja digitālās apsveikumu kartītes, darbināja robotus un radīja hologrammas. Pēc aktivitātēm darbnīcās sekoja plaša ekspozīcijas apskate ar vairāk nekā 80 izglītojošiem eksponātiem, kuri interaktīvā un izklaidējošā veidā māca par dabaszinātnēm un tehnoloģijām. Šeit bija iespēja piedzīvot un izjust visdažādākās emocijas, padarot klases ekskursiju par piedzīvojumu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.11.2022 10:13
atpakaļ