Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

„English Week” Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā

20.02.2018 09:27

Svešvalodu mēneša ietvaros, 7.a klase kopā ar angļu valodas skolotāju Diānu Pekšu piedalījās sadraudzības pasākumā „English Week” Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā, kur iesaistījās dažādās ar angļu valodu saistītās aktivitātēs kopā ar audzēkņiem no Carnikavas pamatskolas, Rīgas Valdorfskolas, Ādažu vidusskolas, Zvejniekciema vidusskolas un Saulkrastu vidusskolas. Katras skolas audzēkņi radoši un asprātīgi prezentēja savu skolu, piedalījās dažādās aktivitātēs, dalījās savā pieredzē un kopīgi dziedāja dziesmas. Pasākuma mērķis bija ne tikai radošajā atmosfērā iegūt jaunās angļu valodas zināšanas un jaunus draugus, bet arī iepazīstināt citu skolu audzēkņus ar savu skolu, ar ko 7.a klases audzēkņi veiksmīgi tika galā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.02.2018 09:27
atpakaļ