Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

ERASMUS+ projekts “Teātris Tolerancei”

28.09.2023 17:05

No š.g. 4. līdz 12. septembrim, Polijā, deviņiem Babītes vidusskolas jauniešiem kopā ar pedagogu Diānu Ozčifti bija iespēja piedalīties  ERASMUS + projektā “Teātris Tolerancei”.

Projekta aktivitāšu mērķis bija iecietības, atvērtības un cieņpilnas attieksmes veicināšana pret citām kultūrām. Projekts vadlīnijas bija vienotas ar Eiropas politikas mērķiem –  apkarot neiecietību, ksenofobijas un rasisma izpausmes un atbalstīt atvērtas, tolerantas, no rasu un reliģiskiem aizspriedumiem brīvas sabiedrības veidošanas procesu. Projekts ļāva mums kā dalībniekiem paplašināt savu redzesloku, iegūt plašāku skatījumu uz izvirzītajiem jautājumiem.

Mūsu jauniešiem bija iespēja strādāt ar izglītojamajiem no Polijas, Bulgārijas un Turcijas. Sadarbības rezultātā tapa teātra izrāde, kura tika prezentēta Polijā – izglītības iestādē, kurā mācās bērni ar īpašām vajadzībām. 

The gallery was not found!


Pēdējais atjaunošanas datums: 28.09.2023 17:05
atpakaļ