Otrdiena, 2022. gada 29 . novembris

Vārds diena: Ignats, Virgīnija

  • -A
  • A
  • +A

Erasmus+ tiešsaistes mobilitāte

11.04.2022 09:45

No 4. līdz 7. aprīlim notika Erasmus+ projekta “Learning in circles” trešā mobilitāte, kura būtiski atšķīrās no divām iepriekšējām. Starptautiskās situācijas dēļ Babītes vidusskolas izglītojamie –Emīlija Dvoranovska, Anna Rumba, Vanesa Krasta, Evelīna Kalniņa, Emīls ErciņšAnnija GaileMelānija Krista Lubiņa  un Emīlija Marija Runce  kā arī Francijas skolas delegācija izvēlējās dalību tiešsaistes režīmā, savukārt uz V Liceum Ogolnoksztalcace im. Jana III Sobieskiego Kališas pilsētā Polijā devās četri Itālijas skolas izglītojamie  un divi pedagogi. Turpinot pētīt Aprites ekonomiku, šīs mobilitātes tēma bija “Pretrunas”, kas aicināja visu dalībvalstu delegācijas prezentācijās meklēt plusus un mīnusus dažādām ilgtspējīgas attīstības izpausmēm. 

Nedaudz neierasti, bet tomēr produktīvi noritēja darbs gan Polijā, kur klātienē darbojās poļu un itāļu izglītojamie, izbaudot arī ekskursijas, gan pie datoru ekrāniem Latvijā un Francijā. Pirmajā dienā uzsvars bija uz visu dalībnieku iepazīšanu un savu skolu prezentēšanu, bet otrajā dienā tika demonstrētas prezentācijas, atklājot pretrunas arī labi domātos aprites ekonomikas projektos. Viens no gaidītākajiem momentiem bija fotoizstādes atklāšana, kuru veidoja 40 attēli. Katra skola jau martā bija nosūtījusi 10 fotoattēlus, kurus poļu un itāļu izglītojamie noformēja un izlika liceja foajē. Arī Babītes vidusskolā tuvākajā laikā tiks izdrukāti šie foto un izveidota izstāde. Tiešsaistes mobilitāte noslēdzās ar simbolisku Erasmus+ projekta koka iestādīšanu liceja pagalmā un cerību, ka noslēdzošā mobilitāte, kā plānots, notiks Latvijā, Babītes vidusskolā, kur klātienē varēs satikties visu dalībvalstu izglītojamie un pedagogi.

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.04.2022 09:50
atpakaļ