Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Esi radošs un dāvā Ziemassvētku prieku citiem!

07.12.2014 18:25

Advente-2

Ziemassvētki ir īstais laiks dāvināšanas priekam. Nav svarīgi, cik liela vai maza ir dāvana, pats galvenais, lai tā būtu dāvāta ar prieku un gatavota ar mīlestību! Nekas tā nesilda sirdi kā mīļa cilvēka pagatavots Ziemassvētku brīnums, jo nekā citādi nevar nosaukt gādīgu roku pagatavotu dāvanu!

Ir laiks radīt Ziemassvētku brīnumus un prieku pašu rokām, tāpēc Babītes vidusskolas Estētiskā cikla metodiskās komisijas mācību priekšmetu pedagogi    no 9. līdz 12. decembrim aicina ikvienu piedalīties Ziemassvētku radošajās darbnīcās, lai kļūtu par īstu Ziemassvētku rūķi vai pat Ziemassvētku vecīti!

Aicināti gan izglītojamie, gan viņu vecāki, gan ģimenes locekļi, gan pedagogi, gan skolas darbinieki, visi, visi, kas vēlas Ziemassvētku brīnumus radīt paši!

Radošo darbnīcu grafiku skatīt šeit: DARBNIICU_GRAFIKS

UZMANĪBU!

RADOŠĀ KERAMIKAS DARBNĪCA (skolotāja Iveta Bude) NOTIKS TAJĀ PAT LAIKĀ, BET 11. DECEMBRĪ!

 

Čaklu roku un radošu prātu sagādātas mūsu skolas telpās jau virmot virmo un visus priecē Ziemassvētku priekšnojautas. Košā svētku karaliene 1. stāva vestibilā lepojas ar krāšņām rotām, katra no tām tapusi 9. klašu meiteņu rokās, izlolota un sasildīta, lai jo vairāk grezni vizētu svētku egles zaros.

Turpat blakus atrodama arī vesela krāsainu Ziemassvētku rūķu armija, ko radījušas 5. klašu meiteņu un skolotājas Ināras Dubras audzināmās klases – 2. a klases izglītojamo rokas. Lepnīgi un apmierināti tie gozējas atvēlētajās goda vietās un gaidīt gaida pievienojamies jaunus svētku kareivjus savam pulkam, kurš aug dienu no dienas, jo, nu jau pievienojušies arī 3. b klases (audzinātāja Ilze Ruģele) izglītojamo darinātie rūķi.

Līdz ar decembri skolas logos palēnām uzzied lielu sniegpārslu burvju dārzs, tās sāk ziedēt klašu telpās, katras klases darinātas un apmīļotas. Varam pastāstīt, ka čaklos burvju sniegpārslu darinātājus – katru klasi 2. decembra nedēļā sagaida pārsteigums no skolas direktores, kam vēlāk atkal būs jātop jaunā pārsteigumā pašiem un citiem par prieku.

Skolas gaiteņos atrodamas arī Ziemassvētkiem veltītas radošo darbu izstādes. Skolotājas Lindas Kotānes audzēkņu radošo darbu izstāde apskatāma gaitenī pie Aktu zāles.

Bet, lai skolu pilnībā piepildītu Ziemassvētku sajūtas, absolūti nepieciešama ir piparkūku smarža, tāpēc no 15. decembra tiek izsludināts konkurss – izstāde „Piparkūku namiņā dzīvo Kraukšķītis”, kas 20. decembrī noslēgsies ar dažādiem pārsteigumiem.

Konkursa nolikums: Izstade_piparkuku_namina_dzivo_Krauksk_

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.01.2015 13:40
atpakaļ