Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Esiet sveicināti, Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki!

19.06.2015 10:50

35d58e0717255610bb2559b8d0764222_600x420

 

Pavisam drīz būs klāt Lielais brīdis, kad Rīgā no jauna satiksies radošie, dziedošie, muzicējošie un dejojošie jaunieši no visas Latvijas. Tās ir neaprakstāmas sajūtas, neviltots prieks un spēcīga vienotība, tie ir svētki visai mūsu valstij!

No sirds priecājamies, ka arī Babītes vidusskolas zēnu koris “Trellis”, meiteņu koris “Virza” (pedagogi Ingrīda Martinsone, Sandra Sestule un koncertmeistare Dita Bērziņa) un deju kolektīvi “Bize” (pedagogs Linda Plostniece) ir XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieku vidū!

Arī jūnijā Babītes vidusskolas kabinetos un zālēs nerimst rosība, jo notiek aktīva gatavošanās lielajam notikumam – jaunieši pedagogu vadībā slīpē un slīpē savu meistarību, lai godam varētu piedalīties daudzajos pasākumos un lielajos noslēguma koncertos Daugavas stadionā un Mežaparka Lielajā estrādē.

Kopā Babītes vidusskolu svētkos pārstāvēs
135 dalībnieki – izglītojamie un pavadošie pedagogi. 

Gaidot svētkus, kad sirdis un prātus jau pārņēmis priecīgs satraukums, gribas teikt īpašu PALDIES Babītes novada pašvaldībai, pedagogiem un vecākiem, kuri parūpējušies par košiem svētku tērpiem un aksesuāriem, lai mūsu jaunieši svētkos justos īpaši gaiši un koši citu dalībnieku vidū!
PALDIES, PALDIES KATRAM, KAS IEGULDĪJIS DARBU UN PRIEKU,
LAI TAPTU SVĒTKU BRĪNUMS!

GAIDĪSIM SAVUS KLAUSĪTĀJUS UN ATBALSTĪTĀJUS SVĒTKU GĀJIENĀ, DAUDZAJOS SVĒTKU KONCERTOS UN PASĀKUMOS,
JO ĪPAŠI – LIELKONCERTOS!
TIEKAMIES SVĒTKOS! 🙂

Pēdējais atjaunošanas datums: 18.09.2015 15:20
atpakaļ