Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

FEBRUĀRIS – SVEŠVALODU MĒNESIS BABĪTES VIDUSSKOLĀ

07.04.2021 09:26

Turpinām iepazīstināt ar mācību jomu aktivitātēm attālināto mācību laikā!

Februāris Babītes vidusskolā ir ne tikai mīlestības mēnesis, bet arī laiks, kad skola aktīvi iesaistās svešvalodu mēneša konkursos, debatēs un citās aktivitātēs.

Izglītojamie veidoja kolāžas, veidoja virtuālās izstādes, atzīmēja Ūdens dienu, vizualizēja dzejoļus, veidoja video, piedalījās debatēs, ātrrakstīšanas konkursā, burtošanas konkursā “Spelling bee” un citās interesantās aktivitātēs! Kā mums gāja? Skaties video!


Sakām sirsnīgu paldies svešvalodu pedagogiem – Aijai Šarkovskai, Madarai Oškalnei, Diānai Pekšai, Initai Krūmai, Lailai Vauļinai, Jolantai Zastavnajai, Līgai Lapsai, Līgai Liepiņai, Krstīnei Lipinai, Anitai Švītiņai, Katrīnai Balodei, Sandrai Sestulei, Maijai Levānei, Innai Sizovai un Viktoram Saldonam! Vislielākais paldies aktīvajiem izglītojamajiem, kuri ar entuziasmu iesaistījās svešvalodu mēneša aktivitātēs!

Pēdējais atjaunošanas datums: 07.04.2021 09:26
atpakaļ