Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Fonda “Draudzīgais aicinājums” balva Babītes vidusskolai

16.11.2015 17:50
mazais logo 35v1s_da_eks
Kā jau iepriekš ziņojām, 12. novembrī Babītes vidusskolas administrācijas pārstāvji – direktore Ilze Rozenberga, direktores vietnieces izglītības jomā Ilga Stašulāne, Anita Kalniņa, Džineta Tērauda un Gita Sondore devās tālajā ceļā uz skaisto Vidzemes pērli – Cēsīm, lai piedalītos fonda “Draudzīgais aicinājums” balvas “Skolu reitings 2015” pasniegšanas ceremonijā. Kopā ar laba ceļavēja vēlējumiem pedagogi vēlēja atvest arī kādu no balvām. 🙂
Šogad konkursā “Skolu reitings 2015” esam sevi pieteikuši ar ļoti labiem rezultātiem, jo sadaļā “Mazās skolasBabītes vidusskola ierindota 14. vietā, kas ir lielisks sasniegums un izcils izglītības iestādes kolektīva darba novērtējums.
Mūsu prieku un lepnumu par izglītojamo sasniegumiem un ieguldīto pedagogu darbu tikai veicināja apbalvošanas ceremonijā pasniegtā balva “Izaugsme” par izciliem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos latviešu valodā 2015. gadā grupā “Lauku vidusskolas“! 
Nav labāka pedagogu darba novērtējuma kā augsti izglītojamo sasniegumi, tāpēc Babītes vidusskolas kolektīvs pateicas izglītojamajiem par vēlmi mācīties un sasniegt augstus rezultātus, par spēju ņemt tikai to labāko no saviem pedagogiem! A
tsevišķi lielu, lielu PALDIES Babītes vidusskolas kolektīvs saka izglītojamo vecākiem, jo tikai sekmīgas un mērķtiecīgas sadarbības rezultāts ir augsti mācību sasniegumi, priekā mirdzošas jauniešu acis un lepnumā gavilējošas dvēseles – mēs varam!
PALDIES VISIEM, UN TURPINĀSIM STRĀDĀT,
LAI AUGSTI SASNIEGUMI KĻŪST PAR BABĪTES VIDUSSKOLAS OTRO ES! 🙂 
SONY DSC

SONY DSC

Pēdējais atjaunošanas datums: 30.11.2015 00:05
atpakaļ