Piektdiena, 2020. gada 21 . februāris

Vārds diena: Ariadne, Eleonora

  • -A
  • A
  • +A

Gētes institūta CLIL projekts

28.08.2019 12:48

Babītes vidusskola no šī mācību gada iesaistās Gētes institūta CLIL projektā, tā mērķis ir integrētā mācīšana, apvienojot vācu valodu ar kādu no eksaktajiem mācību priekšmetiem. Babītes vidusskolas vācu valodas skolotāja Diāna Pekša un bioloģijas skolotāja Silva Romane divu dienu seminārā, kas notika Vācu valsts ģimnāzijā, smēlās aizraujošas idejas un izstrādāja mācību stundas jaunajam mācību gadam. 

Valodas apguve citu mācību priekšmetu ietvaros paver jaunas perspektīvas svešvalodas nodarbībai. Tāpēc Gētes institūts iesaistās CLIL (Content and Language Integrated Learning) un MINT (Mathematik, Informatik, Naturwissenschaften und Technik – matemātika, informātika, dabaszinātnes un tehnika) pieejas atbalstīšanā. Nozīmīga loma ir arī sociālajām un humanitārajām zinātnēm, kas ļoti būtiski sekmē tādas kompetences kā tolerance, kritiskā domāšana un kooperācija.

Pēdējais atjaunošanas datums: 18.09.2019 14:01
atpakaļ