Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

“GHETTO GAMES” VIESOŠANĀS

14.10.2022 15:17

Babītes vidusskolas izglītojamie piedalījās “Ghetto Games” izsludinātajā konkursā “SKOLU TŪRE”.  “Ghetto Games” ir projekts, kurš dod iespēju jauniešiem pilnveidoties, iziet ārpus komforta zonas un izmēģināt dažādus sporta veidus. Katru vasaru Rīgā notiek sacensības dažādās vecuma grupās un sporta veidos, kā, piemēram, basketbols, futbols, florbols utt. 

Konkursa “SKOLU TŪRE” galvenā balva bija “Ghetto Games” komandas došanās uz izglītības iestādi un aktivitāšu organizēšana, un Babītes vidusskola godam nopelnīja šo balvu.

2022.gada 10.oktobrī pie mums viesojās “Ghetto Games” pārstāvji. Pasākuma sākumā tika sniegts īss ieskats “Ghetto Games” vēsturē un norisē, pēc tam sekoja aktivitātes, kurās tika izmēģināts un spēlēts florbols, futbols, basketbols, cīņas sports un balansa dēlis. 9.-12. klašu izglītojamie tiešām izbaudīja šo pasākumu.

Paldies “Ghetto Games” par viesošanos Babītes vidusskolā!

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.10.2022 15:17
atpakaļ