Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Ģimenes dienas koncerts

20.05.2022 10:46

12.05. Babītes vidusskolā norisinājās koncerts par godu Ģimenes dienai. Koncertā piedalījās Babītes vidusskolas interešu izglītības kolektīvi, kas priecēja viesus ar iepriekš sagatavotiem uzvedumiem. Skolas koru un deju kolektīvi bija parūpējušies par sirsnīgu un krāsainu programmu pusotras stundas garumā, kas pulcēja kopā visus – draugus, vecākus, skolotājus. 

Paldies pedagogiem Lindai Plotniecei, Sandrai Sestulei, Ingrīdai Martinsonei, Rūtai Pintelei un Ditai Bērziņai par interešu izglītības pulciņu vadīšanu! Paldies arī Daigai Gobzemei, par koncerta vadītāju sagatavošanu un koncerta organizēšanu!

Paldies arī Skolēnu paspārvaldei par kolektīvu sagatavošanu un plūsmu organizēšanu koncerta laikā!

Pēdējais atjaunošanas datums: 20.05.2022 10:46
atpakaļ