Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Iegūta 2. vieta Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomas alternatīvā olimpiādē “Lec, Saulīte”

13.02.2023 13:05

Š. g. 8.februārī Jaunmārupes pamatskolā notika Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomas alternatīvā olimpiāde “Lec, Saulīte”. Dalībnieki pārstāvēja Mārupes, Salaspils, Olaines un Ķekavas novada izglītības iestādes. Babītes vidusskolas komanda ieguva 2.vietu. Mūsu izglītības iestādi pārstāvēja Patrīcija Rugāja 8. ma klase, Monta Klinta Muceniece 7. ma klase, Edurds Mārtiņš Jonāns 8. ma klase, Anna Some 9. ma  klase.

Apsveicam un lepojamies!

Paldies pedagoģēm Daigai Gobzemei, Sandrai Sestulei, Santai Lempai  par  izglītojamo sagatavošanu olimpiādei!

Komandas prezentācija video formātā apskatāma Babītes vidusskolas Facebook kontā

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.02.2023 13:05
atpakaļ