Piektdiena, 2024. gada 21 . jūnijs

Vārds diena: Egita, Emīls, Monvīds

Iepazīsti savu skolasbiedru – Petra Zeltiņa

03.06.2016 15:08

Turpinot Babītes vidusskolas jauno rubriku “Iepazīsti savu skolasbiedru”, vēlamies jums pastāstīt par Petru Zeltiņu, kura šobrīd pabeigusi mācības Babītes vidusskolas 10. klasē un izturot konkursu, ieguvusi iespēju jaunajā mācību gadā bez maksas mācīties Latvijas  Starptautiskajā skolā.

Vai vienmēr esi bijusi aktīva meitene?

Jā, jau bērnudārzā dziedāju ansambļos un darbojos dažādos pulciņos, vienmēr esmu bijusi ļoti aktīva. Gadiem ejot esmu pamēģinājusi daudzas lietas, lai saprastu, kas man patīk.

Kādi ir lielākie notikumi, kuros esi piedalījusies?

Ar Babītes vidusskolas deju grupu “Zvaigžņu aka” viesojāmies Slovēnijā, tas bija neaizmirstams piedzīvojums, esmu piedalījusies arī LTV erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”. Cenšos piedalīties visur, kur vien var, jo katra iespēja ir noderīga. Manas spožākās olimpiādes ir Bioloģijā, kur pārstāvot skolu valsts līmenī ieguvu 3. vietu un Anatomijas olimpiāde, kur Pierīgas līmenī ieguvu 1. vietu, bet valsts līmenī izcīnīju 2. vietu. Cīnījos arī par iespēju doties uz Pasaules bioloģijas olimpiādi Vjetnamā, bet tur, diemžēl, netiku. Esmu piedalījusies tik daudz dažādos konkursos, ka visus pat nespēju atcerēties. Ar Babītes vidusskolas 9. – 12. klašu vokālo ansambli katru gadu piedalāmies dažādās skatēs un parasti arī iegūstam godalgotas vietas.

Ko nozīmē piedalīties olimpiādē?

Tas nozīmē papildus mācīties to, ko skolā parasti nemāca. Liels darbs ar pedagogiem individuāli strādājot, lielu paldies par atbalstu vēlos izteikt Rutai Bancānei un Raimondam Jankovskim.  Protams, vienmēr pirms katras olimpiādes ir satraukums, bet es nekad neeju ar pārliecību, ka dabūšu kādu vietu, bet ar pārliecību, ka darīšu visu, ko spēšu un tad, lai sanāk, kā sanāk. Tā ir pārliecība, ka esmu paveikusi labāko, ko varēju.

Jauno mācību gadu uzsāksi jaunā skolā?

Jā, Babītes vidusskolai tika piedāvātas 2 mācību vietas Latvijas starptautiskajā skolā un esmu izturējusi konkursu un 11. un 12. klasi mācīšos tur. Pieteicos IB programmai, kurā var izvēlēties 6 mācību priekšmetus un līmeni, kādā mācīties. Iekļūšana Latvijas starptautiskajā skolā, šobrīd, ir mans lielākais sasniegums.

Kas Tevi iedvesmo?

Mani draugi un ģimene, sekoju savas vecākās māsas Paulas Zeltiņas paraugam, viņa ir ļoti mērķtiecīga.  Paula arī ir absolvējusi Latvijas starptautisko skolu, šobrīd apmaiņas programmā mācās Honkongā, bet tā studē Amsterdamā Modes menedžmentu.

Kādas ir Tavas intereses?

Patīk pavadīt laiku kopā ar draugiem dodoties garās pastaigās, sportot, dziedāt utml.

Kāds ir Tavs novēlējums skolasbiedriem?

Ieteiktu nelaist garām nevienu iespēju, ko jums piedāvā, jo visas iespējas veido pieredzi.  Saprast, ko vēlaties no dzīves un virzīties uz to. Ja arī nezināt, ko vēlaties, izmēģiniet dažādas lietas, lai saprastu, kas īsti patīk.

Petra

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 03.06.2016 15:08
atpakaļ