Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Ieskats informātikas konkursos 2020./2021. m.g. 1.semestrī

08.12.2020 09:47

Konkurss “Bebr[a]s”

No 9. līdz 29. novembrim norisinājās starptautiskā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursa “Bebr[a]s” 1. kārta. Šogad piedalījās 14 885 izglītojamie.

No Babītes vidusskolas piedalījās 14 izglītojamie.

Labākie izglītojamie skolas līmenī:

5.-6. klase Alma Apkalna 5.d klase
7.-8. klase Gatis Krēgers 7.ma klase
10.–12. klase Matīss Otisons 11.b klase

Pedagogi: Kristaps Muižnieks, Inese Rīna, Elīza Spilnere, Zina Jonušaite, Evija Kupča.


Konkurss “Dati ir vērtība – sargā tos!”

Babītes vidusskolas komanda “5 ar pus vīri“ 2020.gada 3.decembrī piedalījās konkursa “Dati ir vērtība – sargā tos!” finālā, kurā piedalījās 10 komandas no visas valsts.  Pasākuma laikā notika lekcija par to, kā notiek datu sargāšana internetā  un kā tos apstrādā digitālajā vidē. Komandas piedalījās dažādos uzdevumos, kuri tika organizēti YouTube, Kahoot un komunikācijas platformā Zoom. Fināls tika organizēts YouTube un to var atkārtoti noskatīties straumēšanas platformā un Datu valsts inspekcijas kontā. Fināla noslēgumā jauniešus sveica ar muzikālu sveicienu latviešu hip hop izpildītāji – ansis un Edavārdi.

Grupas dalībnieki: Gustavs Bergmanis 8.ma, Raimonds Augulis 11.b,  Emīls Erciņš 11.b, Valters Bāns 11.b, Ričards Tomiņš 11., un Dāvis Filipjonoks 11.b.

Komandas kapteinis: Emīls Erciņš

Pedagogs: Kristaps Muižnieks

Apsveicam ar dalību valsts līmeņa finālā!


Brīvo datu virtuālais hakatons

 3.decembrī tiešsaistes režīmā norisinājās Brīvo datu virtuālā hakatona izglītojamajiem 2020 noslēguma ceremonija, kurā tika apbalvotas labākās dalībnieku komandas. Izmantojot brīvos un atvērtos datus, 10.-12.klašu izglītojamo un viņu komandas vadītāju uzdevums bija viena mēneša laikā radīt produkta vai pakalpojuma prototipu, kas risinātu kādu sociāli nozīmīgu problēmu.

No Babītes vidusskolas piedalījās komanda “4 ar pus vīri”.

Jaunieši radīja ideju – vietni, kurā dati automātiski atjaunojas un parāda aktuālo statistiku no izmantojamajiem atvērtajiem datiem.

Kopumā konkursā piedalījās 15 komandas.

Fināls tika organizēts YouTube straumēšanas vietnē, bet līdz finālam jaunieši patstāvīgi komandā darbojās kopā ar mentoru. 

Komandas dalībnieki: Raimonds Augulis 11.b,  Emīls Erciņš 11.b, Dāvis Filipjonoks 11.b, Eduards Anderšmits 11.b, Dāniels Plaunovs 11.b

Komandas kapteinis: Emīls Erciņš

Pedagogs: Kristaps Muižnieks

Apsveicam ar dalību noslēguma pasākumā, aizstāvot savu veikumu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.12.2020 09:49
atpakaļ