Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Iespēja iegādāties vienotus sporta tērpus

25.10.2021 09:05

Pēc Babītes vidusskolas sporta skolotāju iniciatīvas, ar šo mācību gadu ir iespēja iegādāties skolēniem vienotus sporta tērpus, kas ir paredzēti lietošanai sporta stundās un pārstāvot izglītības iestādi sacensībās.
Piedāvājumā ir trīs veidu džemperi ar kapuci, četru veidu sporta jakas ar rāvējslēdzēju un divu veidu T-krekli. Sporta tērpu dizains ir veidots sadarbībā ar MintPrint, Babītes vidusskolas vadību un saskaņots ar Mārupes novada pašvaldību. 

Lai gan sporta tērpu iegāde nav obligāta, aicinām iegādāties kādu no piedāvātajiem apģērbiem, lai veicinātu izglītojamos kopības un piederības sajūtu Babītes vidusskolai.

Saite uz sporta tērpiem – https://mintprint.lv/formas/komandu-veikals/babites-vidusskola/

Pasūtījums jāveic norādītajā saitē un tā veikšanas brīdī nepalaidiet garām ailīti, kurā ir nepieciešams noradīt izglītojamā vārdu un uzvārdu, lai piegādes brīdī zinām, kurš ir tērpa īpašnieks. Auduma īpašības un izmēru tabulas ir pieejamas pie tērpu apraksta.

Aicinām apdomāt iespēju iegādāties tērpu un veikt pasūtījumu līdz 2021.gada 21.novembrim (ieskaitot).

Tērpu sagatavošanas laiks ir 2 kalendārās nedēļas no pasūtījuma termiņa beigšanās brīža.

Sakarā ar ārkārtas situāciju, sporta tērpu piegādi uz skolu uzņēmums diemžēl nevar nodrošināt, tāpēc aicinām izvēlēties citu sev piemērotāko piegādes veidu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 25.10.2021 15:52
atpakaļ