Svētdiena, 2024. gada 14 . jūlijs

Vārds diena: Anvars, Oskars, Ritvars

Iespēja vidusskolēniem pieteikties stipendijām mācībām kādā no 17 UWC koledžām visā pasaulē

07.12.2017 14:27

 

Sabiedriskā labuma organizācija UWC Latvija aicina akadēmiski spēcīgus, zinātkārus un sociāli aktīvus 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties stipendiju konkursam United World Colleges (UWC) skolu tīklā. Uzvarētājiem ir iespēja iegūt stipendiju līdz pat 100% apmērā divus gadus ilgai mācību programmai, kuru absolvējot, jaunieši iegūs starptautiski atzīto vidējās izglītības diplomu International Baccalaureate.

Lai piedalītos konkursā, jauniešiem jābūt 15-17 gadus veciem un gataviem sevi apliecināt trīs konkursa kārtās. UWC vērtē kandidātus, balstoties uz jauniešu potenciālu un sasniegumiem, neatkarīgi no to finansiālā stāvokļa, tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Uzvarētājiem būs gods pārstāvēt Latviju kādā no koledžām, dzīvojot un mācoties starptautiskā vidē.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 14. janvārim.

Konkursa nolikums un iesniedzamo dokumentu saraksts ir pieejams organizācijas mājas lapā:

http://www.lv.uwc.org/pieteikties

Par UWC:

UWC kustība radās pēc Otrā pasaules kara ar mērķi izmantot izglītību un kopīgu pieredzi, lai veicinātu mieru pasaulē un meklētu risinājumus ilgtspējīgai attīstībai. Kā teicis viens no UWC Goda prezidentiem, Nelsons Mandela, “izglītība ir visspēcīgākais ierocis, ko likt lietā, lai mainītu pasauli”. No vienas koledžas, dibinātas 1962. gadā (UWC Atlantic Velsas dienvidos), kustība ir izaugusi līdz 17 starptautiskām koledžām četros kontinentos. Divu gadu mācību programma apvieno augstus akadēmiskos standartus ar aktivitātēm, kas veicina sociālo atbildību un līderspējas. Latvijā UWC kustība darbojas kopš 1992. gada, katru gadu izsludinot konkursu par vairāku ceļazīmju iegūšanu kādā no UWC koledžām.

http://www.lv.uwc.org

http://www.facebook.com/UWCLatvia

Pēdējais atjaunošanas datums: 07.12.2017 14:28
atpakaļ