Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Izglītojamie piedalās Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas izsludinātajā konkursā

29.10.2015 14:18

0307150758_zagruzennoe_(14)

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija ir izsludinājusi zīmējumu konkursu izglītojamiem, aicinot veidot vāka dizaina piedāvājumu topošajam bukletam par drošību internetā. Konkursā aicināti piedalīties vispārizglītojošo vai profesionālo izglītības iestāžu izglītojamie, sākot no 5. klases.

Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni par drošību interneta vidē. Konkursa norises laiks ir no šī gada 14. septembra līdz 28. oktobrim. Labāko darbu apbalvošana notiks 2015. gada 6. novembrī, kustības „Draudzīga skola” konferences laikā.

No konkursa dalībniekiem tiek gaidīti vizuāli pievilcīgi, estētiski un atraktīvi dizaina piedāvājumi, kuru vēstījumam jāsaistās ar interneta un jauniešu tematiku. Vāka dizaina maketa veidošanai var izmantot dažādas tehnikas (zīmējums, datorgrafika, fotogrāfija, jaukta tehnika u.tml.). Labākais konkursā iesniegtais darbs pilnībā vai daļēji var tikt izmantots topošā bukleta izveidē, to iepriekš saskaņojot ar darba autoru.

Konkursā iesniegtos darbus izskatīs vērtēšanas komisijas locekļi – Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas 5 pārstāvji. No iesūtītajiem darbiem vērtēšanas komisija izvēlēsies vienu darbu, kas saņems galveno balvu – planšetdatoru. Vērtēšanas komisija pēc saviem ieskatiem var izvēlēties darbus, kam piešķirt veicināšanas balvas.

Babītes vidusskolas 6.A, 6.B, 6.C, 6.D un 10. klases izglītojamie ir pieņēmuši izaicinājumu un vizuālās mākslas mācību stundās izstrādājuši savu redzējumu bukleta vāka “Tava drošība internetā” dizainam.

Informāciju sagatavoja: Babītes vidusskolas vizuālās mākslas pedagogs
Laura Pole

Šeit apskatāmi darbi, kas izturējuši pirmo atlasi klasēs un jau iesūtīti konkursa organizētājiem: 

Aija10 Alekss 6a Deivids6dAnce6c Arturs_G.10 Daniels6a Dāvids6c  Elizabete6a Emīlija6dElza6a  Harijs6aKristers6dGvido6c  Kamilla6aJana6c   Linda10 Līga10
Maija10 Marta6d NIKOLA10Matīss6a Mikus6a  UNDĪNE6A

e

Pēdējais atjaunošanas datums: 29.10.2015 14:30
atpakaļ