Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Izglītojošā kampaņa “Es, Tu un Satversme” Babītes vidusskolā

27.10.2022 09:53

Š. g. 21. oktobrī Babītes vidusskolas humanitārā virziena klases – 11.c. un 12.a. – iesaistījās izglītojošā kampaņā “Es, Tu un Satversme” ar mērķi gūt padziļinātu izpratni pa Satversmē ietverto cilvēka pamattiesību un tiesas darba jautājumiem. Kampaņu par godu 2022.g. gaidāmajai Satversmes simtgadei īsteno Tieslietu ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija.


Tās ietvaros Babītes vidusskolā norisinājās divas nodarbības, kuras vadīja
Administratīvās rajona tiesas tiesnese Sandija Audzere. Izglītojamie guva ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī iespēju tuvāk iepazīt tiesneša darbu un tiesas procesa norisi.


Ne velti īpaši labas atsauksmes no izglītojamo puses saistās ar tiesneses vadībā notikušo tiesas sēdes izspēli, kurai skolēni jau iepriekš, kursa “Vēsture un sociālās zinātnes I” ietvaros, bija kārtīgi sagatavojušies (lomu sadale, Satversmes VIII nodaļas izpēte, argumentācijas izstrāde u. c.).
Paldies par iespēju!

Informāciju sagatavoja: vēstures un sociālo zinātņu pedagoģe K. K. Kristapsone

Pēdējais atjaunošanas datums: 27.10.2022 09:53
atpakaļ