Piektdiena, 2024. gada 14 . jūnijs

Vārds diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Izlaidums 12. klasei!

06.07.2016 11:13

Babītes novada kultūrizglītības centrā 30. jūnijā norisinājās 12. klases izlaidums.
Sveikt absolventus ieradās arī Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence.
Ar siltiem vārdiem un zeltītu rozi izglītojamie pateicās saviem pedagogiem par sadarbību visu šo gadu laikā, bet savai klases audzinātājai Rutai Virbulei pasniedza rožu klēpi un īpašu dāvanu – iespēju izlekt ar izpletni.
Savus viesus absolventi priecēja ar dziesmām un mūzikas instrumentu spēli.
Direktora vietniece izglītības jomā Ilga Stašulāne klātesošajiem nolasīja vēstuli no Latvijas Republikas Ministru prezidenta Māra Kučinska, kas bija adresēta Stefānijai Dubrai par izcilām sekmēm mācībās.
Izglītojamo vecāki Babītes vidusskolas direktorei pasniedza dāvanu karti skolas bibliotēkas daiļliteratūras krājumu papildināšanai.
Jāatzīmē, ka 12. klases izglītojamie aktīvi piedalījās skolas sabiedriskajā dzīvē un teju katram no mums viņi paliks siltā atmiņā.
Liels paldies Babītes mūzikas skolas direktorei Initai Pūķei par atbalstu izlaiduma organizēšanā!
Ar grupas The sound poets dziesmu ” Kalniem pāri” absolventi noslēdza savu izlaidumu un patiesi, kalniem pāri citi kalni būs.. viens posms noslēdzas un tā vietā sākas nākamais.
Mīļie, divpadsmitie – lai jums labs ceļavējš lielajai dzīvei, lai dod aizvēju, kad tas nepieciešams un, lai pūš stiprāk tad, ja solis pretim mērķim kļūst nedrošāks.
Lai viss izdodas!

Izlaiduma fotogalerija.

Ja ir nepieciešamas izlaiduma fotogrāfijas lielākā izšķirtspējā, lūdzu griezties pie Sabiedrisko attiecību speciālistes Sanitas Baginskas: sanita.baginska@bvsk.lv

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.07.2016 11:23
atpakaļ