Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Izrāde “Kā saule gadījās”

13.12.2019 14:09

10. decembrī projekta “Skolas Soma” ietvaros Babītes vidusskolā viesojās aktieri – Lauma Balode un Kārlis Krūmiņš, lai 2. klašu izglītojamie varētu izbaudīt Ingas Tropas izrādi “Kā saule gadījās”.
Šajā izrādē, izmantojot latviešu tautas teikas, virtuves rīkus un pārtikas produktus, aktieri ar bērnu līdzdalību atklāja brīnumus par Zemes, Saules, Mēness, zvaigžņu, ūdens un cilvēka izcelšanos. No kopīgi pagatavotās piparkūku mīklas bērniem bija iespēja atveidot un izgaršot izrādē gūtos iespaidus.

Režisore Inga Tropa par izrādi: “Izrādes ideja radās, darbojoties virtuvē kopā ar dēlu. Ikdienišķās lietas var pārvērsties iedvesmojošā rotaļā, reizē sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes un iegūt zināšanas radošā un nepiespiestā veidā. Lai iepriecinātu bērnus, nebūt nav nepieciešamas dārgas rotaļlietas.”

Pēdējais atjaunošanas datums: 13.12.2019 14:09
atpakaļ