Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

„Izziņas, radošo tehnoloģiju, kompetenču un karjeras diena”

26.01.2018 09:47

24.janvārī notika pasākums „Izziņas, radošo tehnoloģiju, kompetenču un karjeras diena” 3.,4.klašu izglītojamajiem, kuru nodrošināja SIA „Mazā Brīnumzeme”. Katrai klasei bija 2 nodarbības.
1.nodarbība – teorētiskā daļa, kur ar skolēniem strādāja Kristaps Sprūdžs. Viņš sniedza informāciju par to, kas ir ģimenes uzņēmums, mazais bizness, uzņēmējdarbība, kas ir darba devējs, kā var kļūt par darba devēju pats sev. Ar interesi visi noskatījās video „Miniatur Wunderland”, pēc tam diskutēja par modelisu – vai tas ir hobijs vai profesija? Skolēni iepazina automodelismu, kuģu modelismu, lidmašīnu modelismu, dzelzceļa modelismu, uzzināja, kas ir mehatronika, ar to saistītās profesijas. Pievērsās arī arhitektūrai, uzzināja, ko dara arhitekts, dizainers.
2.nodarbība – praktiska darbošanās Kristīnas Sprūdžas vadībā. Noskaidroja, kas ir 3D makets. Strādājot individuāli vai pārī, gatavoja savu maketu „Mana nākotnes dzīves vieta”.
Nodarbībās uzzināja, kā sasaistās ikdienā mākslu un tehnoloģiju joma, ko mācīties šodien, lai nākotnē strādātu profesijās, kas šodien vēl nav pazīstamas. Roboti šodien un nākotnē – praktiski piemēri.

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.01.2018 09:47
atpakaļ