Otrdiena, 2024. gada 16 . jūlijs

Vārds diena: Estere, Hermīne

Jaunieši dalās ar projekta “Journey towards a healthy life” laikā gūtajām zināšanām

02.05.2024 10:43

Arī 2023./2024.m.g. Babītes vidusskolas jauniešu grupai bija iespēja piedalīties Erasmus+ jaunatnes mobilitātē “Journey towards a healthy life,” kas laikā no 23. līdz 31. martam norisinājās Rumānijā. Jaunatnes mobilitātes ietvaros jaunieši guva iespēju paplašināt savu izpratni par preventīvo izglītību, pielietot angļu valodu, kā arī piedzīvot kultūru daudzveidību, iepazīstot Rumānijas, Moldovas, Ziemeļmaķedonijas un Gruzijas kultūru. 

Iegūtās zināšanas un pieredzi jaunieši turpina nodot arī saviem vienaudžiem – daloties iespaidos un vadot tematiskas darbnīcas, kurās tiek izmantotas Erasmus+ laikā apgūtās metodes:

Rebeka Lota Krūmiņa (10.b.) sagatavoja prezentāciju par jauniešu apmaiņā piedzīvoto, kā arī vadīja darbnīcu “Es. Mana vide. Kā varu to ietekmēt?”. 

Alise Krastiņa un Ralfs Galuza (10.c.) iepazīstināja klasesbiedrus ar katrā no projekta dienām gūtajām atziņām, kā arī vadīja darbnīcu “(ne)iespējamā misija”, aktualizējot jautājumu par atkarībām jauniešu vidū.

Viviana Grigoroviča (10.a.) sniedza detalizētu pārskatu par projekta “Journey towards a healthy life” laikā apgūto, kā arī vadīja izglītojošu darbnīcu “atkarību cikls”.

Lūk, ieskats Babītes vidusskolas jauniešu līdzdalībā! 

Prieks līdzdarboties!

Pēdējais atjaunošanas datums: 02.05.2024 10:43
atpakaļ