Piektdiena, 2024. gada 12 . aprīlis

Vārds diena: Ainis, Jūlijs

Jauno ķīmiķu klubs Babītes vidusskolā

26.02.2024 09:38

Lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un iedrošinātu ķīmijas studijām, šonedēļ Babītes vidusskolā notika pirmā Jauno ķīmiķu kluba nodarbība, kurā vidusskolēni no dabaszinātņu novirziena klasēm tiek aicināti ķīmiju iepazīt vairāk no praktiskās puses, veicot eksperimentus. Šī interešu izglītības programma tiek īstenota sadarbībā ar Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociāciju un notiek desmit Latvijas skolās.

Jauno ķīmiķu kluba ietvaros līdz šī mācību gada noslēgumam plānotas deviņas praktiskās nodarbības un noslēguma pasākums, kurā piedalīsies skolēni no visām skolām, kurās šogad tiek īstenotas Jauno ķīmiķu kluba nodarbības.

Pēdējais atjaunošanas datums: 26.02.2024 09:38
atpakaļ