Svētdiena, 2020. gada 20 . septembris

Vārds diena: Muntis, Verners

  • -A
  • A
  • +A

Jauno uzņēmēju skola 2019

25.09.2019 10:44

Otrdien, 24.septembrī, Babītes vidusskolas 10.un 11. klašu izglītojamie piedalījās Junior Achievement Latvia Rīgas reģiona seminārā “Jauno uzņēmēju skola 2019”, kas notika Mārupes Valsts ģimnāzijā.

JA Latvia projektu vadītājs Jānis Bukšs semināra apmeklētājus iepazīstināja ar JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu programmu, savukārt uzņēmēja un konsultante Ieva Kalve – ar informāciju par viedajām specializācijām un kā tās izmantot SMU izveidē. LR Patentu valdes projektu vadītāja – konsultante skaidroja to, kas būtu jāzina attiecībā uz patentiem uzņēmējdarbībā un LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora vecākais projektu vadītājs Rihards Viļums pastāstīja par inkubatora sniegtajām iespējām.
Tāpat arī Tomass Vanags un Reinis Nikuļcevs dalījās ar saviem pieredzes stāstiem, kuri veiksmīgi un atzinīgi ir startējuši iepriekšējos gados SMU programmā.
Semināra otrajā daļā notika radošās darbnīcas, mūsu skolas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties RTU Riga Business School ideju ģenerēšanas darbnīcā, kur arī detalizētāk RTU Riga Business School pārstāvji skaidroja, kā padarīt SMU inovatīvu un deva iespēju ģenerēt savas radošās biznesa idejas. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 25.09.2019 10:44
atpakaļ