Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

“Junior Achievement Latvia” finanšu pratības konkurss

04.06.2021 08:17

Ir noslēdzies izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku un veikalu tīklu “Pepco” organizētais finanšu pratības konkurss 1.–4. klašu izglītojamajiem“Mana vārdnīciņa” un 5.–9. klašu izglītojamajiem “Biznesa pasakas”. Mācību gada laikā konkursiem tika iesniegtas 265 finanšu terminu vārdnīcas un 417 biznesa pasakas no 60 Latvijas skolām.  

Pamatskolas izglītojamo konkursā “Biznesa pasakas” vērtēšanas kritēriji bija izglītojamo ideju novatorisms un oriģinalitāte, kā arī finansiāli drosmīgākie darbi. Finālā apbalvoti 36 radoši interesantākie darbi, tostarp arī Babītes vidusskolas izglītojamā Elza Briekmane ar pasaku “Zaķa bizness”. Paldies padagogam Diānai Eglītei.

Elza un pedagogs saņēmušas Latvijas valsts mežu specbalvas. APSVEICAM!

Pēdējais atjaunošanas datums: 04.06.2021 08:17
atpakaļ