Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Karjeras aktualitātes 2022./2023. m.g.

KARJERAS NEDĒĻA 2022

Karjeras nedēļas ietvaros, kas norisinājās no 17. līdz 21.oktobrim Latvijas izglītības iestādēs, arī Babītes vidusskolas audzēkņi aktīvi iesaistījās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotajās aktivitātēs.
• 2.f klase tikās ar izglītības iestādes karjeras konsultantu un kopīgi izpētīja kādām rakstura īpašībām jāpiemīt acu ārstam, vetārstam, profesionālam sportistam un profesionālam karavīram.
• Pie 3.c klases izglītojamajiem viesojās  operdziedātāja un SDI Media Latvia TV, multfilmu un filmu balss ierunātāja Viktorija Pakalniece, Hannas tētis –  būvniecības firmas “Merks” būvniecības vadītājs un Jāņa tētis – scenogrāfs.
• 6.b. klase apmeklēja sporta zāli Lion Gym, kur tikās ar treneri un īpašnieku Uldi Ozolu.
• Visas 8. klases tikās ar SuperBingo vadītāju Armandu Simsonu. 8.b klase devās ekskursijās uz kokapstrādes uzņēmumu SIA Mazās Priedes un metālapstrādes uzņēmumu SIA LEAX Baltix.
• 11.c klase noklausījās tiešsaistes diskusiju “Kādas superspējas veidos manu nākotni?”
• 11.b un 12.b klašu izglītojamie noklausījās Rīgas Ekonomikas augstskolas vēstnešu Emīlijas Dvoranovskas un Anastasijas Citajevas pieredzes stāstu, kā izturēt atlases konkursu un dot sev iespēju studēt vienā no prestižākajām augstskolām Latvijā.

Jaunieši noskaidroja, kādām superspējām jāpiemīt konkrētas profesijas pārstāvim un kā prioritārās spējas izvirzīja – DROSME, MĒRĶTIECĪBA, KOMUNIKĀCIJA, KRITISKĀ DOMĀŠA un RADOŠUMS.

Pēdējais atjaunošanas datums: 07.11.2022 16:10
atpakaļ