Svētdiena, 2024. gada 21 . aprīlis

Vārds diena: Anastasija, Marģers

 Karjeras izglītības festivāls ” L-Universs”

28.02.2024 10:55

 Karjeras izglītības nolūkos 2024. gada 23.februārī norisinājās festivāls ” L-Universs”, kura laikā Babītes vidusskolas 15 skolēniem no 6. klasēm bija iespēja izzināt studiju iespējas, iepazīt LU Akadēmisko centru un iejusties studentu lomā, piedaloties dažādās studiju aktivitātēs. LU Dabas mājā skolēni iesaistījās ekskursijā, lai pabūtu laboratorijās un  bibliotēkā, lai redzētu studentu ikdienu modernā vidē. Skolēni kopā ar dabaszinību skolotāju Zinu Jonušaiti iesaistījās dažadās aktivitātēs: pētīja iežus, risināja optikas uzdevumus, klausījās jogas meistara mūzikas skaņās, iepazina drona uzbūvi, iejutās virtuālajā realitātē, veiksmīgi atbildēja uz ātrajiem jautājumiem Kahoot spēlē, centās izzināt mikroshēmu darbības principus un atminēt slepenos kodus. Kā atzina paši skolēni – pasākums bija interesants un saistošs, lai kādreiz savas nākotnes idejas realizētu STEM jomā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 28.02.2024 10:55
atpakaļ