Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Karjeras izglītības seminārs „Koks ir labs”

19.03.2020 10:35

11.martā 7.-9.klašu interesentiem bija iespēja apmeklēt VIAA IKAD un Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedra – asociācijas „Latvijas Mēbeles” rīkoto semināru „Koks ir labs”. Kopā ar pedagogu karjeras konsultantu Anitu Kalniņu un mājturības un tehnoloģiju pedagogu Ivetu Budi piedāvājumu izmantoja 11 mūsu skolas izglītojamie.
Ar izglītības un karjeras iespējām meža nozarē interesentus iepazīstināja LNMA, Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācijas, asociācijas „Latvijas Koks” izpilddirektors Artūrs Bukonts. Viņš dalījās arī pieredzē, kā izvēlējies savu profesiju.
Pēc tam bija iespēja iepazīties ar nozares izstādi „Iepazīsties – koks!”. To izstaigājām kopā ar Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedra organizācijas, asociācijas „Latvijas Mēbeles” izpilddirektori Ievu Ereli. Interesanti bija uzzināt Ievas pieredzes stāstu, jo viņa ir Babītes vidusskolas absolvente.
Aktīvās atpūtas pauzē zēni izmēģināja SIA „Balansa dēlis” ražoto produkciju.
Ar daudzveidīgo profesionālās izglītības programmu piedāvājumu iepazīstināja Ogres tehnikuma pārstāvji. Viņi pastāstīja par mācību un sadzīves apstākļiem, iespēju saņemt stipendiju, ārpusstundu nodarbību piedāvājumu.
Semināra noslēgumā, apmeklējot kokapstrādes uzņēmumu SIA „Troja”, varēja iepazīties, ko ražo , kā norit ražošanas process, cik tas ir moderns,  kādi ir darba apstākļi un prasības darbiniekiem. 

Pēdējais atjaunošanas datums: 19.03.2020 10:35
atpakaļ