Piektdiena, 2024. gada 21 . jūnijs

Vārds diena: Egita, Emīls, Monvīds

Klubiņš IELA

Klubiņa Iela atklāšana

2014./2015.mācību gada martā “Klubiņa Iela”  komanda uzrakstīja projektu, lai atjaunotu sen aizmirsto “Ielu”. Jaunieši sāka atjaunošanas darbus un cītīgi turpināja strādāt arī 2015./2016.mācību gadā, ar domu pabeigt Klubiņu līdz skolas jubilejas nedēļai. Tas šķita pilnīgi neiespējami, jo vēl 2016.gada 11.aprīlī telpās bija  jāiegulda milzīgs darbs. Tomēr mūsu jaunieši pierādīja, ka nekas nav neiespējams un jau uz Babītes vidusskolas jubilejas balli, 2016.gada 15.aprīlī,  “Klubiņš Iela” bija gatavs atklāšanai. Telpas tika prezentētas skolas pedagogiem un novada domes pārstāvjiem un 16.aprīlī, absolventu salidojumā, telpas tika prezentētas Babītes vidusskolas absolventiem. Īpašie viesi bija pedagoģes Anitas Švītiņas bijušie audzēkņi, kuri bija “Klubiņa Iela” izveidotāji. Mūsu “Klubiņa Iela” komanda un palīgi no Skolēnu pašpārvaldes joprojām nespēj noticēt tam, ka ir paveikuši tik milzīgu darbu. Liels paldies mūsu sponsoriem – Babītes novada domei, “Lāču” maiznīcai,  “Spilvai”, veikalam “Elvi” un “Magnolijai”, ar kuru palīdzību mums izdevās atjaunot telpas un sarīkot lielisku telpu atklāšanas pasākumu!

DSC_0447 DSC_0445 DSC_0442 DSC_5062 Klubins iela kolaza

Rakstu sagatavoja Dagnija Roga

https://youtu.be/SGxjVrhNXCM

Pēdējais atjaunošanas datums: 11.10.2017 13:54
atpakaļ