Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Komanda no Babītes vidusskolas piedalās pašpārvalžu iniciatīvu konkursā “Kontakts”

06.05.2022 13:43

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros 2022. gadā ir izsludinājusi atklāto projektu “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai”.

Iniciatīva izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts” tiek īstenota ar mērķi stiprināt izglītības iestāžu (vispārizglītījošo skolu un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu) pašpārvalžu attīstību.

No 19. līdz 21. aprīlim Saulkrastos norisinājās apmācības, kurās piedalījās arī komanda no Babītes vidusskolas – Katrīna Bombina (7.ma), Diāna Sauša (10.b) un Dagnija Roga (projektu vadītāja). 3 dienu garumā, komanda sadarbojās ar citu izglītības iestāžu komandām, lai dalītos pieredzē par pašpārvaldes darbu un nonāktu pie sava projekta idejas, kas tiktu īstenota no 2022. gada 15. augusta līdz 2023.gada 31. janvārim, izmantojot piešķirto finansējumu 1000 EUR apmērā. Tagad komanda aktīvi strādā, lai uzrakstītu projektu, saskaņotu to ar pašvaldību un iesniegtu nolikumā paredzētajā termiņā. Turēsim īkšķus un gaidīsim rezultātus!

Pēdējais atjaunošanas datums: 06.05.2022 13:43
atpakaļ