Svētdiena, 2024. gada 25 . februāris

Vārds diena: Diāna, Dina, Dins

Koncertlekcijas programmas “Latvijas Skolas soma” ietvaros

09.11.2022 13:54

2022./2023. Mācību gadā Babītes vidusskola turpina piedalīties Latvijas Nacionālā kultūras centra programmā “Latvijas skolas soma”.

Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” kopš 2018. gada rudens nodrošina izglītojamajiem valsts apmaksātu iespēju regulāri iepazīt Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes tā attīstot kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, mazinot sociālo nevienlīdzību un spēcinot lepnumu par savu valsti un tās cilvēkiem. Programma nostiprina sabiedrības izpratni par kultūras īpašo lomu personības attīstībā un 21. gadsimta zināšanu ekonomikā. Tā sniedz nozīmīgu ieguvumu kultūras nozarei, sekmējot jaunu kultūras produktu veidošanu bērnu un jauniešu auditorijai, paaugstinot radošo profesionāļu nodarbinātību, kā arī veidojot nākotnes auditoriju.

Programmas ietvaros rudens semestrī Babītes vidusskolas izglītojamajiem tika piedāvātas divas koncertlekcijas. Šī gada 3. oktobrī izglītības iestādē viesojās Beāte Zviedre ar koncertlekciju “Princeses mūzikas dāvanu lāde”, savukārt 4. novembrī koncertlekcijā “Lāčplēša diena” Rūta Dūduma un Jānis Ķirsis vērsa izglītojamo uzmanību uz Latvijas vēsturē nozīmīgiem notikumiem.

Pēdējais atjaunošanas datums: 09.11.2022 13:54
atpakaļ