Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Ričards Katkovskis – VISGUDRĀKAIS LATVIJĀ!

27.10.2014 09:24

Kamēr bērni visā pasaulē svinēja Helovīnu, LTV spēles GUDRS, VĒL GUDRĀKS 6. klašu finālisti svētku dienu pavadīja saspringtā cīņā. Lūk, paši labākie sestklasnieki, kuri cīnījās ne tikai par galvenajām balvām, bet arī godpilno titulu – Visgudrākais 6. klases skolēns.

Par šo titulu cīnījās: Ilmārs Štolcers (Līvānu 1.vidusskola), Ričards Katkovskis (Babītes vidusskola), Samanta Asīte (Inčukalna pamatskola), Eliāna Giptere (Rīgas Juglas vidusskola), Ralfs Vēveris (Āgenskalna sākumskola), Toms Gelpers (Rīgas Kultūru vidusskola).

Un Visgudrākais 6.klases skolēns ir Babītes vidusskolas 6.c klases audzēknis Ričards Katkovskis

Apsveicam un lepojamies!

17.oktobrī plkst.19:10 pie LTV ekrāniem aicinām pulcēties tos, kuri vēlas asas izjūtas. Tā nebūs asa sižeta filma vai spraigas sporta sacensības – tā būs erudīcijas spēle “Gudrs, vēl gudrāks”. Šeit adrenalīnu gūstam no zināšanām, kuras tagad var ne tikai vērot, sēžot uz dīvāna, bet spēlējot kopā ar dalībniekiem. Ja neesi vēl lejuplādējis aplikāciju “Gudrs, vēl gudrāks”, pēdējais laiks to izdarīt!
No mūsu skolas piedalījās 6.c klases skolnieks Ričards Katkovskis.
Tā kā ieraksts jau notika labu laiku atpakaļ, tad varat iepazīties ar Ričarda rakstu par šo satraucošo dienu.

Pēdējais atjaunošanas datums: 16.02.2015 00:01
atpakaļ