Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Konkurss „Mans novads, mana valsts”

07.11.2016 14:25
Babītes vidusskolā 8. novembrī norisināsies konkurss 6. – 8. klašu audzēkņiem “Mans novads, mana valsts”.
Konkursa mērķis ir veicināt izglītojamo interesi par Latvijas valsts vēsturi, Babītes novada un Babītes vidusskolas vēsturi un aktualitātēm.
Konkursa uzdevumi ir rosināt izglītojamos apmeklēt Babītes vidusskolas muzeju un iepazīties ar materiāliem par novada vēsturi, ievērojamākajiem ļaudīm un mūsdienu aktualitātēm, iepazīties ar mācību grāmatās u.c. esošo informāciju par Latvijas valsts vēsturi, simboliem, svētku dienām un Latvijas valsts prezidentiem, apmeklēt skolas bibliotēku un iepazīties ar tur esošo informāciju par Latvijas valsts svarīgākajiem vēstures notikumiem un pilnveidot izglītojamos prasmi publiski uzstāties.
Atbildīgais pedagogs – Ingēra Sorokina.

KONKURSA NOLIKUMS

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 07.11.2016 14:40
atpakaļ