Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Konkurss “Mans novads, mana valsts” fotogrāfijās

08.11.2016 15:45

Šodien 6. – 8. klasēm Babītes vidusskolā norisinājās konkurss “Mans novads, mana valsts”, veicinot izglītojamo interesi par Latvijas valsts vēsturi, Babītes novada un Babītes vidusskolas vēsturi un aktualitātēm.
Konkursa uzdevumi bija rosināt izglītojamos apmeklēt Babītes vidusskolas muzeju un iepazīties ar materiāliem par novada vēsturi, ievērojamākajiem ļaudīm un mūsdienu aktualitātēm, iepazīties ar mācību grāmatās u.c. esošo informāciju par Latvijas valsts vēsturi, simboliem, svētku dienām un Latvijas valsts prezidentiem, apmeklēt skolas bibliotēku un iepazīties ar tur esošo informāciju par Latvijas valsts svarīgākajiem vēstures notikumiem un pilnveidot izglītojamos prasmi publiski uzstāties. Konkursa organizators – pedagogs Ingēra Sorokina.
Šodien aktu zālē norisinājās sagatavoto darbu prezentācijas un grupas uzdevuma izpilde.
Konkursa rezultāti būs zināmi pēc 10 dienām.
Jāsaka, ka izglītojamie uzdevumiem piegāja ļoti radoši, daudzi bija īpaši centušies domājot par savu publisko uzstāšanos, tika zīmēti plakāti, veidots vienots ģērbšanās stils, pārdomāti aksesuāri.
Prieks, ka papildinot zināšanas par savu valsti un novadu, izglītojamie iemācās arī strādāt komandā.
Gaidīsim konkursa rezultātus!

f1
f2 f3 f4

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.11.2016 15:45
atpakaļ