Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Konkurss “Skolēni eksperimentē – 2023”

21.03.2023 13:08

Laika posmā no 18. līdz 26. februārim 4. un 5. klašu izglītojamie aktīvi iesaistījās jauno pētnieku foruma “Skolēni eksperimentē – 2023” pirmās  kārtas konkursā, kuru organizēja Jaunmārupes pamatskola sadarbībā ar Mārupes novada Izglītības pārvaldi un Mārupes novada dabaszinību skolotājiem. Kopumā mūsu izglītības iestādes izglītojamie izveidoja 36 video ar saviem eksperimentiem par brīvi izvēlētu tēmu dabaszinībās. 6 darbi, kas atbilda konkursa kritērijiem, tika izvērtēti un nosūtīti 2. kārtai. Zina Jonušaite kopā ar citiem novada dabaszinību skolotājiem iesaistījās vērtēšanas darbā 3. vietu ieguva Artūrs Rūdis Čuma- Zvirbulis un Kirils Diners (5.c) par eksperimentu “Elektriskās baterijas”. Konkursā ar labiem rezultātiem piedalījās arī Luīze Šteinberga (5.e), Undīne Dukse un Mārcis Soms (4.c), Kristofers Bērziņš ( 5.a), Gustavs Anspoks (5.d), Lūkass Lejnieks ( 5.c). 10. Martā izglītojamie piedalījās apbalvošanas pasākumā  Jaunmārupes pamatskolā, kurā visi dalībnieki saņēma diplomus un balvas. Jaunie pētnieki vēroja un iesaistījās Laboratorium Zinātnes skolas organizētajos eksperimentos. 

The gallery was not found!
Pēdējais atjaunošanas datums: 21.03.2023 13:08
atpakaļ