Ceturdiena, 2020. gada 24 . septembris

Karjeras konsultācijas

Skolēniem ir iespēja apmeklēt
INDIVIDUĀLĀS KARJERAS KONSULTĀCIJAS

Konsultācijas laikā ar dažādām metodēm tiek piedāvātas iespējas izzināt savas vēlmes, intereses un prasmes, kā arī plānot tālāko izglītības ceļu. Ar testu palīdzību ir iespējams noteikt sev vēlamo profesionālo virzienu vai profesiju. Individuālo konsultāciju laikā ir iespējams apgūt CV un motivācijas vēstuļu izveidi kā arī izspēlēt darba interviju izmēģinājumus.

KRISTĪNE LIPINA (402.kabinets)
kristine.lipina@bvsk.lv

Individuālās konsultācijas 7.- 12. klases skolēniem pēc iepriekšējas pieteikšanās uz e-pastu vai e-klasē.

7.-12 .klašu audzēkņi iesaistās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanā.

ANNA PAULA BRAMANE (001. kabinets)
anna.bramane@bvsk.lv

Individuālās konsultācijas 5.- 12. klases skolēniem pēc iepriekšējas pieteikšanās uz e-pastu vai e-klasē.

SVARĪGI!

• Skolēniem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem jābūt līdzi VECĀKU IESNIEGUMAM par individuālo konsultāciju apmeklējumu.

Iesniegumu vari saņemt pie klases audzinātājas vai karjeras konsultantēm 402. vai 001.kab.

Informāciju par karjeras izglītības jautājumiem iespējams saņemt:

• pie pedagogiem karjeras konsultantiem Kristīnes Lipinas un Annas Paulas Bramanes
  • Nodarbinātības valsts aģentūrā

www.nva.gov.lv