Trešdiena, 2021. gada 22 . septembris

Vārds diena: Maigurs, Mārica, Māris

  • -A
  • A
  • +A

LABBŪTĪBAS CEĻA KARTE BABĪTES VIDUSSKOLĀ

02.09.2021 11:25

2021.gada jūnijā četri Babītes vidusskolas jaunieši pieteica sevi Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras izsludinātajā projektu konkursā “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”. Izturot konkursa pirmo kārtu, jauniešu komanda, nepilnā sastāvā, kopā ar pavadošo pedagogu, piedalījās šī projekta rakstīšanas apmācībās no 2021.gada 26. līdz 28.augustam, Ogres Valsts tehnikuma telpās. Ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, jaunieši un pavadošais pedagogs 3 dienas aktīvi darbojās gan savas skolas komandā, gan komandās ar citām skolām, lai izprastu kādas ir galvenās problēmas, ko izraisījusi Covid-19 pandēmija jauniešu vidū, kā saprast kura no problēmām ir skārusi skolu, definēt mērķi un domāt pie aktivitātēm, kas mazinātu pandēmijas radītās sekas. 

Šajā projektu konkursā jaunieši cīnās par iespēju gūt finansējumu savu aktivitāšu īstenošanai, tāpēc joprojām notiek aktīvs darbs, lai līdz 10.septembrim iesniegtu kvalitatīvu, saturīgu un pamatotu projekta pieteikumu.

Lai izdodas!


Pēdējais atjaunošanas datums: 02.09.2021 11:25
atpakaļ