Ceturdiena, 2024. gada 20 . jūnijs

Vārds diena: Maira, Rasa, Rasma

Lauztu kaulu cena: Babītes vidusskolas skolēnus iepazīstinās ar sekām pārdrošībai uz ceļa

15.05.2023 13:35

Tuvojoties siltajam un aktīvajam laikam, palielināsies ne tikai elektroskrejriteņu skaits uz ielām un ietvēm, bet arī cietušo rindas traumpunktā. Trešdien, 17. maijā, plkst. 14:00 Babītes vidusskolas aktu zālē norisināsies informatīvs pasākums, kur Rīgas 2. slimnīcas speciālisti un Mārupes pašvaldības policijas Marta Nolberga pārstāve akcentēs drošas pārvietošanās nozīmību ikdienā un ceļu satiksmē.

Pēdējo gadu tendence ir dramatiska: Daugavas kreisajā krastā vienīgās traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās slimnīcas traumpunktā ikdienā vidēji nonāk 3 līdz 5 neapdomīgi elektroskrejriteņu vadītāji vai ceļu satiksmes negadījumā iesaistītie dalībnieki. 

8. – 9. klašu informatīvajā stundā “Lauztu kaulu cena: sekas pārdrošībai uz ceļa” par drošu jauniešu dalību ceļu satiksmē piedalīsies:

  • Rīgas 2. slimnīcas ārste – rezidente traumatoloģijas un ortopēdijas specializācijā dr. Santa Miķele;
  • Rīgas 2. slimnīcas sertificēta fizioterapeite Rita Brenča;
  • Mārupes pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu inspektore Marta Nolberga.

Diskusijas apmeklētāji tiks iepazīstināti ar:

  • preventīvajiem pasākumiem, kā izvairīties no kritiena vai sadursmes;
  • cietušo pacientu pieredzi;
  • tipiskākajiem traumu veidiem;
  • sekām ceļu satiksmes noteikumu neievērošanai;
  • u.c. 

Dažādu motorizēto pārvietošanās līdzekļu skaits uz ielām un ietvēm strauji pieaug, tādēļ ikviens interesents ir laipni aicināts piedalīties diskusijā un parūpēties par savu drošību, ikdienā pārvietojoties.

Par Rīgas 2. slimnīcu

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.


Pēdējais atjaunošanas datums: 15.05.2023 13:35
atpakaļ