Ceturdiena, 2024. gada 23 . maijs

Vārds diena: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Lekcija “Kā mēs sargājam Latviju?”

21.12.2022 15:38

16.decembrī Babītes vidusskolā viesojās Aizsardzības ministrija, kura sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem iepazīstināja izglītojamos ar klātienes lekciju “Kā mēs sargājam Latviju?”.

Pēdējā gada starptautisko notikumu iespaidā, esam nonākuši jaunā ģeopolitiskajā realitātē, kur aizsardzības jomas attīstība ieņem arvien lielāku nozīmi un kļūst par prioritāti pasaules valstu darba kārtībā, tostarp arī Latvijā. Ir ļoti svarīgi, lai iedzīvotāji, tostarp arī jaunieši, būtu apmācīti, sagatavoti un informēti, kā krīzes situācijās aizsargāt sevi, savus tuviniekus un savu dzimteni.

Lekcijā tika runāts par svarīgākām valsts aizsardzības aktualitātēm, valsts aizsardzības dienestu, drošības izaicinājumiem, sabiedrības atbildību, sabiedroto spēku klātbūtni Latvijā, kā arī jauniešu iespējām iesaistīties valsts aizsardzībā, tostarp Jaunsardzē, Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku profesionālajā dienestā. “

Pēdējais atjaunošanas datums: 21.12.2022 15:38
atpakaļ