Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Līdz 15.februārim var pieteikties Latvijas jauno izpildītāju konkursam «Nāc sadziedāt!»

09.02.2023 11:49

4.martā Rīgas Stradiņa universitātes aulā norisināsies tradicionālais jauno izpildītāju konkurss «Nāc sadziedāt!», kurā profesionāla žūrija atklās jaunus, talantīgus un daudzsološus jaunos skatuves māksliniekus. Pieteikumus var iesniegt līdz 15.februārim, aizpildot konkursa pieteikumu un anketu konkursa mājaslapā www.nacsadziedat.lv .

Konkursa žūriju jau tradicionāli vadīs Aina Poiša, un tajā darbosies pieci dalībnieki, tostarp operdīva Sonora Vaice, mūziķis un producents Aivars Hermanis, kā arī virtuozais pianists Andrejs Osokins. Divu žūrijas dalībnieku vārdi tiks atklāti februārī.

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 5 līdz 21 gada vecumam (solo, dueti, ansambļi, popgrupas). Lai pieteiktos konkursam, jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa, ko līdz ar konkursa nolikumu un plašāku informāciju var atrast konkursa mājaslapā www.nacsadziedat.lv. Šoreiz dziesmu fonogrammas nav jāsūta iepriekš; tās jāņem līdzi uz konkursu CD formātā vai ierakstītas USB (zibatmiņā).

«Konkursā aicinām izpildīt dziesmas ne tikai latviešu, bet arī jebkurā citā pasaules valodā: lai skan pasaules mūziku, lai skan latviešu komponistu dziesmas, tautas mūzika un pašu radīta orģinālmūzika!» aicina konkursa rīkotāji, piebilstot: «Šie būs mūzikas svētki, kuros valda prieks, jaunatne, vēlme dziedāt un radīt jau vairāk nekā desmit gadus! Tāpēc par šo iespēju aicinām informēt gan jūsu dziedošos bērnus un jauniešus, gan viņu vecākus un pedagogus.»

Vairāk informācijas:

Sandis Mohovikovs, producents

Mob. tālr. 29131458; e-pasts: sandismoh@gmail.com

The gallery was not found!
Pēdējais atjaunošanas datums: 09.02.2023 11:49
atpakaļ