Trešdiena, 2024. gada 17 . jūlijs

Vārds diena: Aleksejs, Aleksis

Linda Broliša jauniešu fotokonkursa “Es savai Tēvzemei…” uzvarētāju vidū!

14.11.2016 11:43

Babītes vidusskolas 12. klases audzēknes Lindas Brolišas uzņemtā fotogrāfija “Dziedot dzimu, dziedot augu” nokļūst jauniešu fotokonkursa “Es savai Tēvzemei…” uzvarētāju vidū!

Atzīmējot Lāčplēša dienu, ceturtdien, 10.novembrī, Saeimas nama Lielajā vestibilā atklāta jauniešu fotokonkursa “Es savai Tēvzemei…” uzvarētāju darbu izstāde un sveikti foto darbu autori, kā arī pedagogi, kuri mudinājuši jauniešus piedalīties konkursā.

Atklājot izstādi, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pateicās jauniešiem par to, ka viņi savos darbos ir domājuši par Latviju, centušies ieraudzīt un parādīt citiem to, cik mūsu valsts ir skaista un cik daudz tā jauniešiem nozīmē. I. Mūrniece izteica gandarījumu, ka jaunieši konkursā piedalījušies no visiem Latvijas novadiem.

Vairāk par konkursu var uzzināt šeit: http://www.saeima.lv/…/aktua…/fotokonkurss-es-savai-tevzemei

dziedot-dzimu-dziedot-augu

Lindas Brolišas fotogrāfija, kas uzvarēja fotokonkursā.

dalibnieki

linda

Pēdējais atjaunošanas datums: 14.11.2016 11:55
atpakaļ