Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Mācību aktivitāte “Ceļa skola”

15.10.2019 12:29

8. oktobrī Babītes vidusskolā viesojās aģentūra Zebra un 3. klasēm vadīja mācību aktivitāti “Ceļa skola” par drošību uz ceļa.Nodarbības ietvaros 3. klašu izglītojamie  atjaunoja zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gājējiem, uzzināja kas ir auto bremzēšanas ceļš, veica eksperimentu, izmēģināja, kā ir būt nepiesprādzētam pasažierim automašīnas aizmugurējā sēdeklī un piedzīvot strauju auto bremzēšanu pie automašīnas ātruma 8 km/h. Aģentūras Zebra pārstāvji piedāvāja šīs nodarbības aktivitātēm pielāgotu auto un nodarbību inventāru, lai bērni pamēģinot, redzot, izjūtot, ciešāk aizdomātos arī ikdienā par savu personīgo drošību esot ceļu satiksmes dalībnieka lomā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 15.10.2019 12:29
atpakaļ