Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Mācību ekskursija uzņēmumā “Magnolica”

05.03.2020 09:03

18.februārī valodu mēneša ietvaros 11.klases devās ekskursijā uz vietējo uzņēmumu “Magnolica”. Uzņēmuma darbinieki izglītojamos iepazīstināja ar garo ceļu no auduma plauktiem līdz kvalitatīvai precei un moderniem apģērbiem. “Mums bija iespēja redzēt gan skices, lielo auduma izvēli, gan arī pašu darba procesu – sagatavju veidošanu, pogu un pogu caurumu iešūšanu u.t.t. Šī bija lieliska iespēja iepazīt kādu vietējo uzņēmumu, par kuru mums nemaz nekas daudz līdz šim nebija zināms. Tomēr mūs sagaidīja arī neliels pārsteigums. Telpās aiz rūpnīcas ir izveidota neliela ierakstu studija ar visu tai nepieciešamo skaņas izolāciju un aparatūru. Šajā izolētajā telpā mums bija iespēja pārbaudīt to, vai tā tik tiešām strādā, un kādas ir sajūtas, kad kāds tajā sarunājas vai nosvilpjas. Kopumā tā bija labi, interesanti un netradicionāli pavadīta svešvalodas stunda.”

Pēdējais atjaunošanas datums: 05.03.2020 09:03
atpakaļ