Sestdiena, 2024. gada 25 . maijs

Vārds diena: Anšlavs, Junora

Mārupes Uzņēmēju dienas 2022

08.09.2022 08:21

6. septembrī “Mārupes Uzņēmēju dienu 2022” ietvaros Babītes vidusskolas 12. klašu izglītojamie viesojās “AIRBALTIC Pilotu akadēmijā”. Topošie vidusskolas absolventi guva ieskatu par pilotu, stjuartu un aviācijas inženieru ikdienu, kā arī uzzināja kāda kvalifikācija un prasmes ir nepieciešamas, lai varētu darboties aviācijā.

Praktisku ieskatu nozarē dalībniekiem sniedza Pilotu akadēmijas absolventa pieredzes stāsts, kā arī iespēja pašiem izmēģināt lidojuma simulatoru Diamond, dzēst ugunsgrēku lidmašīnas salona maketā, evakuēties un izmēģināt spēkus, mēģinot atvērt lidmašīnas durvis.

Attēlos: ieskats AIRBALTIC Pilotu akadēmijas rīkotajā pasākumā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 08.09.2022 08:25
atpakaļ