Sestdiena, 2021. gada 17 . aprīlis

Vārds diena: Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

Mēs tuvplānā

VIENA DIENA BVSK DARBINIEKA DZĪVĒ

ik piektdienu Jums parādīsim, kā Babītes vidusskolas darbinieki pavada savu darba dienu!

diena #1

Uzsākam ar pedagogu Lauru Patmalnieci!
Laura savas darba gaitas Babītes vidusskolā aizsāka šajā mācību gadā, Laura ir klases audzinātāja 8.a klasei, kā arī māca ķīmiju un bioloģiju!

diena #2

Šī ir pedagoga Maijas Levānes darba diena. Maija Babītes vidusskolā uzsāka darbu šajā mācību gadā kā “Mācītspēks” pedagogs. Maija māca vācu valodu 4.-7. un 9.-11. klašu izglītojamajiem!

diena #3

Šī ir Dagnijas Rogas darba diena. Dagnija ir Babītes vidusskolas 2015./2016. mācību gada absolvente, pie mums skolā atgriezās kā praktikante un nu strādā projektu vadītājas amatā.

diena #4

Mūsu atraktīvās Zinas Jonušaites darba diena!

Zina Babītes vidusskolā savas darba gaitas uzsāka 2017. gadā. Zina ir dabaszinību pedagogs 4.-6. klasēm un darbojas sākumskolas ekopulciņā, vada 4. un 5. klašu Prātnieku laboratoriju un ir 6.e klases audzinātāja.

diena #5

Klāt ir Elīzas Spilneres darba diena!

Elīzai šis ir otrais gads Babītes vidusskolā. Elīza ir audzinātāja 4.a klasei, 3.-7. klasēm māca datoriku un informātiku, 7. un 10. klasēm – dizainu un tehnoloģijas, kā arī projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros māca digitālo dizainu.

diena #6

Šajā skolēnu brīvlaika nedēļā piedāvājam ielūkoties Sandras Sestules dienā. Sandra ir 12.klašu audzinātāja, 4.-11. klasēm māca mūziku un vada skolas ansambli, meiteņu kori “Virza”, kā arī kopā ar pedagogu Ingrīdu Martinsoni vada zēnu kori “Trellis”. Babītes vidusskolā strādā no 2001. gada.

Pēdējais atjaunošanas datums: 19.03.2021 09:10